Ryobi RP750450 elektromos nyeles sövényvágó és ágvágó szett
Cikkszám:
Részletek
  • Ágvágó: 750 W motor teljesítménnyel
  • Ágvágó: 20 cm-es Oregon® típusú láncvédő és lánc
  • Ágvágó: Nagy nyomatékú teljesítmény 10 m/s láncsebességgel
  • Ágvágó: 2,7 m-ig kihúzható középen osztott nyéllel az akár 4 m-re lévő ágak eléréséhez
  • Ágvágó: 15° dönthető vágófej a könnyű metszésért és a kiváló irányításért
  • Nyeles sövényvágó: 450 W motor teljesítménnyel
  • Nyeles sövényvágó: 45 cm-es, lézerrel vágott nagy pontosságú kés a tiszta vágásért
  • Nyeles sövényvágó: 20 mm-es késnek köszönhetően nagy ágak vágására ajánlott