NL2101200
Részletek
BAUTOOL 1200 mm kézi csempevágó lézervezetővel
PRECÍZ. IGÉNYES. GYORS. TISZTA.
Az NL210-es modelleknél egy lézervonal segíti a vágást.
  • Csúszásmentes és tartós felfekvő felület
  • Vágható vastagság: 7,5-15 mm
  • Nagy teherbírású alumínium öntvény alaplap
  • Állítható fémvonalzó és szögbeállítás
  • Két oldalon 6 csapágyon futó egysoros vezetősín
  • Fix fém vonalzó a pontos vágáshoz
  • Ø 22 mm volfrámkarbid csapágyazott vágókerékkel felszerelve
  • Vágási hossz: 1200 mm
Vágható vastagság (mm) 7,5 - 15
Vágási hossz max (mm) 1200
Lézervezető van
Opció (rendelhető) vágókerék
Méret h×sz×m (mm) 1500×250×500
Súly (kg) 13,5
VTSZ 846490
Csomagolás papírdoboz
Raktáron
BAUTOOL 1200 mm kézi csempevágó lézervezetővel PRECÍZ. IGÉNYES. GYORS. TISZTA.Az NL210-es modelleknél egy lézervonal segíti a vágást. Csúszásmentes és tartós felfekvő felület Vágható vastagság: 7,5-15 mm Nagy teherbírású alumínium öntvény alaplap Állítható fémvonalzó és szögbeállítás Két oldalon 6 csapágyon futó egysoros vezetősín Fix fém vonalzó a pontos vágáshoz O 22 mm volfrámkarbid csapágyazott vágókerékkel felszerelve Vágási hossz: 1200 mm Vágható vastagság (mm) 7,5 - 15 Vágási hossz max (mm) 1200 Lézervezető van Opció (rendelhető) vágókerék Méret h×sz×m (mm) 1500×250×500 Súly (kg) 13,5 VTSZ 846490 Csomagolás papírdoboz
Raktárkészletek
Saját raktáron 1-2 nap Nincs raktáron
Szállítási idő 1-2 nap
Külső raktáron 3-5 nap Raktáron
Szállítási idő 3-5 nap
Külső raktáron 1-2 hét Nincs raktáron
Szállítási idő 1-2 hét
Adatok
Gyártó:
Bautool
Cikkszám:
NL2101200
EAN:
Garancia:
2 év
Hitelkalkulátor
BAUTOOL csempevágó lézervezetővel 1200mm, csapágyas