Iskra M0L-3ET-150 teleszkópos ágvágó
Cikkszám:
IS8159
Raktáron
• Akkumulátor feszültsége: 18 V • Akkumulátor típusa: Li-ion battery (1,3 Ah) • Lánc gyorsasága: 2,8 m/s • Láncvezető hossza: 150 mm • Rúd hossza: 1000 mm • Csomagolás méret (mm): 930 (H) x 150 (SZ) x 190 (M) • Nettó súly: 3 kg • Bruttó súly: 3,375 kg